Tehniskā palīglīdzekļa – bimanuālā riteņkrēsla ar x veida un nesalokāmu rāmi saņemšana par valsts apmaksāta kupona vērtību (aktīvā riteņkrēsla saņemšanai)

VTPC 2020. gada februārī ir sācies pilotprojekts, kura ietvaros bimanuālos riteņkrēslus ar x veida un nesalokāmu rāmi ir iespēja saņemt, izmantojot valsts apmaksātu kuponu pie pakalpojumu sniedzējiem: SIA “UniHaus”, SIA “Kanins” un A/S “Protezēšanas un ortopēdijas centrs”. Pilotprojekts ilgs līdz 2020. gada decembrim. Šajā laika posmā tiks pievērsta pastiprināta uzmanība lietotāju atsauksmēm, kā arī tiks vērtēts jaunais aktīvā riteņkrēsla saņemšanas mehānisms.

Līdz ar šo pilotprojektu ir radusies iespēja aktīvo riteņkrēslu ar x veida un nesalokāmu rāmi saņemt trīs dažādos veidos. Katrs aktīvā riteņkrēsla lietotājs var pats izlemt, kurš veids viņam der labāk. Sīkāk par šo varat lasīt sadaļā Aktīvo riteņkrēslu izsniegšanas kārtība.

Sīkāku informāciju par riteņkrēsla saņemšanu par valsts apmaksātu kuponu un pieejamajiem riteņkrēslu modeļiem variet uzzināt kuponu sistēmas aprakstā.

Dalies ar šo rakstu